مشاوره توسعه سایت

مشاوره توسعه سایت

مشاوره توسعه سایت

یکی از مراحل مهمی که قبل از شروع طراحی سایت باید انجام داد و به پایان رساند مشاوره درباره چگونگی توسعه آن سایت است; در این مطلب قرار است با شما درباره این موضوع صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت چه پیشنیاز هایی دارد ؟

قبل از انجام امورات مربوط به طراحی یک سایت باید با تیم متخصص و مربوطه درباره امکانات, ویژگی ها و…. راجب آن سایت صحبت کرد. تیم متخصص رستانت آماده مشاوره رایگان با شما عزیزان جهت دستیابی به اطلاعات کامل راجب ویژگی ها و امکانات موردنیاز وبسایت شما می باشد.

چرا به مشاوره توسعه سایت نیاز داریم ؟

ما به این اعتقاد داریم که قبل از هر همکاری کارفرما باید تمام نکات و اطلاعات راجب آن محصول مورد نظر را بداند تا بتواند بهترین انتخاب را برای کسب و کار خود انجام دهد. مشاوران مرکز طراحی و توسعه سایت رستانت حاضر به ارائه مشاوره رایگان درباره نکاتی که یک کارفرما یا صاحب کسب و کار نیاز است قبل سفارش طراحی سایت بداند تا یک انتخاب مناسب و مقرون به صرفه داشته باشد را در اختیار آنها قرار میدهد.

خدمات مشاوره توسعه سایتی که مرکز رستانت ارائه میدهد :

طراحی اختصاصی سایت
انتخاب هاستینگ مناسب کسب و کار شما
سئو و بهینه سازی سایت
طراحی زیبا و کاربرپسند
مسائل مربوط به ادامه همکاری پس از اتمام طراحی سایت

و…

قیمت و تعرفه طراحی سایت

به دلیل متغیر بودن امکانات و ویژگی های هر سایت به هیچ شکلی نمیتوان یک قیمت ثابت را اعلام کرد. برای مثال یکی از فاکتور های تعرفه طراحی سایت های وردپرسی توجه به تعداد و قیمت قالب و افزونه های موردنیاز برای کارفرما می باشد و هزینه طراحی آن که جداگانه محاسبه میشود روی آن افزوده میشود. که هیچگاه دو وبسایت نمیتوانند از بین قالب و افزونه های موجود در فروشگاه ها موارد یکسانی را داشته باشند پس نمیتوان قیمت دقیق و ثابتی برای آن تعیین کرد. جهت مطلع شدن از قیمت دقیق سایت درخواستی خود میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید !

تیم متخصص طراحی و توسعه سایت رستانت به عنوان یک تیمی که چندین سال سابقه درخشان در طراحی و توسعه انواع سایت های کاربری داشته است بدون شک میتواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات مشاوره را با درنظر گرفتن نیاز های کارفرما و بودجه او آن ارائه دهد ! که میتواند متشکل از ( توصیه برای خرید بهترین قالب و افزونه ها متناسب با نیاز و بودجه شما, پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در زمینه طراحی سایت , توضیح خدمات سئو جهت ادامه همکاری بعد از اتمام طراحی و توسعه سایت , انتخاب بهترین سرویس هاستینگ و دامنه برای کسب و کار شما , صحبت راجب رابط کاربری سایت شما و موارد اضافی که با شما در زمان مشاوره مطرح خواهیم کرد ! )

جهت اطلاع دقیق تر از این خدمات و مشاوره راجب طراحی سایت با استفاده از شماره های زیر میتوانید با متخصصان ما ارتباط بگیرید !

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت

جهت مشاهده کلیک کنید !

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

شبکه های اجتماعی ما

مشاوره توسعه سایت مشاوره توسعه سایت مشاوره توسعه سایت مشاوره توسعه سایت 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *