طراحی و سئو سازی سایت

طراحی و سئو سازی سایت توسط تیم رستانت

طراحی سایت اصلی ترین و تخصصی ترین مهارت و حوزه کاری مرکز طراحی سایت رستانت می باشد. تلاش برای ارائه بهترین خدمات ممکن در زمینه طراحی سایت ما را به یکی از گزینه های اصلی مشتریان و افراد نیازمند به سایت تبدیل کرده است. سالیان سال تمرکز بر این حوزه باعث شده تا سختی های این مسیر را برای هر کارفرما و هر کسی که قرار است این نوع کسب و کار را شروع کند را بشناسیم و بتوانیم در آینده همکاری هایمان را در مسیر موفقیت هرچه بیشتر شما عزیزان ادامه دهیم.

 
 

شما میتوانید انواع وبسایت های شرکتی ، خدماتی ، فروشگاهی ، خبری ، آموزشی و … را با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت و به صورت بهینه شده از ما سفارش دهید. جهت هماهنگی بیشتر درباره ی این موضوع میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی با مشاورین ما تماس بگیرید.

در ادامه کمی برای شما درباره ی تعرفه طراحی سایت توضیح میدهیم.

اگر چه باید توجه داشته باشید که به دلیل متنوع بودن ویژگی های هر سایت نمیتوان روی آن قیمت ثابت بگذاریم اما شما می توانید برای تعیین قیمت وبسایت دلخواه خود با ما تماس بگیرید و با تعریف نیازمندی های خود یک قیمت دقیق از ما دریافت نمایید. در ادامه نیز برخی از عوامل مهمی که روی تعرفه طراحی سایت تاثیر گذار هستند را برای شما شرح میدهیم.

عواملی مانند مثل نوع سایت ( شرکتی , فروشگاهی, خبری, خدماتی و … ) , درصورت خرید هاست و دامنه توسط ما قیمت آن نیز به تعرفه افزوده خواهد شد ! تعداد و نوع های قالب و افزونه های مورد نیاز مشتری برای راه اندازی سایت, مدت پشتیبانی مشکلات فنی سایت توسط ما, ساخت فروشگاه مجزا برای سایت های غیر فروشگاهی, ایجاد وبلاگ برای سایت, ساخت پنل اختصاصی برای کاربران و مدیران سایت, تعرفه بهینه سازی سئوی آن در صورت نیاز, امکانات جانبی مثل ( ایجاد صندوق پیام ها, ساخت خبرنامه اختصاصی ) روی تعیین تعرفه طراحی سایت تاثیر دارند !

سئو سازی سایت

 

این مورد شاید یکی از مهم ترین موارد بعد از اتمام مرحله طراحی سایت باشد. گرچه اکثر مشتریان روی سئو سازی وبسایت خود اصراری ندارند اما ما دلیل بسیار مهم و حیاتی بودن آن را برای یک وبسایت برای شما شرح میدهیم.

سئو تاثیر مستقیمی روی کسب و کار و میزان درامد شما دارد یعنی هرچقدر وبسایت شما بهینه تر سئو شده باشد می توانید به رتبه های بالاتر برسید و مشتریان به شما اعتماد بیشتری در زمینه کسب و کار خود کنند. پیشنهاد ما همیشه به مشتریان خود این است که بعد از اتمام مرحله طراحی سایت به سراغ بهینه سازی آن به صورت جدی و حرفه ای باشند چرا که برای آینده و بقای وبسایت آنان مهم است.

خوشبختانه تیم ما نیز این خدمات را با سابقه فراوان در این زمینه خدمات سئو سایت را نیز برای شما عزیزان درصورت نیاز به صورت تخصصی و بهینه انجام میدهد تا با گسترش کسب و کار شما و همچنین جلب رضایتتان بتوانیم کیفیت کار خود را افزایش دهیم.

همچنین علاوه بر طراحی سایت ما خدمات دیگری نیز در زمینه کسب و کار دیجیتال ارائه میدهیم که در ادامه با شما درباره ی دیگر خدماتمان صحبت خواهیم کرد.

مشاوره رایگان: یکی از مراحل مهم قبل از هر همکاری مشاوره و رفع سوالات و رسیدن به یک توافق خوب و پایدار میباشد. ما در مرکز طراحی سایت رستانت به صورت رایگان به شما خدمات مشاوره را ارائه میکند تا بهترین انتخاب را داشته باشید !

پشتیبانی 18 ساعته: تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما درباره مسائل فنی سایت می باشد. تا بهترین تجربه و کارایی را از سایت خود داشته باشید و سوالی بی پاسخ نداشته باشید.

بهینه سازی سئو سایت: یکی دیگر از موارد مربوط به خدمات طراحی سایت سئو می باشد. تیم رستانت با رعایت نکات سئو و استاندارد های سئو میتواند شما را در مدت کم به رتبه های برتر گوگل برساند. برای مشاوره میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید !

بازطراحی سایت: از دیگر تخصص های رستانت بازطراحی سایت های قدیمی که ظاهرشان دیگر نمیتواند کاربر را جذب کند می باشد. با درنظر گرفتن استاندارد و سلایق شما سایت خود را بصورت بهینه و با رابط کاربری زیبا را از ما تحویل بگیرید !

ساخت اپلیکیشن اختصاصی: این روز ها هر فرد یک گوشی موبایل در دست خود دارد. بهترین گزینه برای کسب و کاری که میخواهد کاربرانشان به صورت راحت در به خدمات آنها دسترسی داشته باشد و بازاریابی خود را قوی کند داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی برای آن کسب و کار می باشد.

در مطالب بالا کمی درباره طراحی و سئو سازی سایت همچنین خدماتی که تیم ما ارائه میدهد باهم صحبت کردیم ! جهت اطلاع دقیق از هزینه و همچنین مشاوره در زمینه خدمات طراحی سایت با یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید !

 

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت

 

جهت مشاهده کلیک کنید 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

شبکه های اجتماعی ما

طراحی و سئو سازی سایت طراحی و سئو سازی سایت طراحی و سئو سازی سایت طراحی و سئو سازی سایت