طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به صورت تخصصی در مرکز طراحی سایت رستانت

یکی دیگر از انواع سایت های پر مخاطب و معروف در زمینه طراحی سایت سایت های شرکتی هستند. سایت های شرکتی اکثرا به صورت یک مرکز خدمات فعالیت میکنند. یعنی یک خدماتی را به کاربران و مشتریان خود ارائه میکند. اگر بخواهیم یک مثالی از سایت شرکتی بزنیم میتوانیم به سایت خودمان یعنی رستانت اشاره کنیم. در واقع ما در اینجا حضور داریم تا به شما همراهان گرامی خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، مشاوره طراحی سایت و انواع خدمات مربوطه را با حداکثر کیفیت ممکن ارائه دهیم.

از مزایای داشتن یک سایت شرکتی میتوان به فعالیت 24 ساعته و شبانه روزی آن اشاره کرد همانند کارمندی که بدون تعطیلی مداوم در شرکت شما درحال کار کردن است. که این یک مورد مهم برای افزایش اعتبار شرکت و میزان اعتماد مشتریان به شما می باشد. مورد دیگر به صرفه بودن سایت های شرکتی نسبت به بقیه روش تبلیغات می باشند مثل بیلبورد ، تبلیغات تلویزیونی و … باید اشاره کنیم که هزینه طراحی سایت شرکتی در دراز مدت نیز بسیار به صرفه تر از روش های تبلیغات ذکر شده می باشد

هدف از طراحی سایت شرکتی فراهم ارائه خدماتی و خرید اینترنتی به شکل بسیار آسان و سریع ، کسب درامد از طریق تبلیغات بنری و دیگر روش های تبلیغات در سایت خود و دیگر اهداف مهم که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره با تیم ما میتوانید با مشاورین مرکز طراحی سایت رستانت تماس بگیرید. ( راه های ارتباطی در آخر مقاله ذکر شده اند )

سئو سازی سایت شرکتی از مهم ترین مراحل ایجاد یک کسب و کار دیجیتالی می باشد. کاربران باید با کمترین دردسر و سرچ در گوگل به وبسایت شما برسند و شما باید به گونه ای وبسایت بهینه شده از نظر سئو داشته باشید تا در سرچ های اول گوگل خودنمایی کنید و رقبای خود را پشت سر بگذارید. در واقع وبسایتی که سئوی مناسبی نداشته باشد از نظر میزان درامد و اعتبار خود شکست خواهند خورد و چیزی نصیب شما نمی شود. این اصل و قانون متعلق به تمامی انواع وبسایت ها می باشد که جهت بقا و میزان درامد بالا باید علاوه بر داشتن وبسایتی بهینه و پرسرعت و زیبا از نظر ظاهری ، سئوی قدرتمند نیز داشته باشند.

همچنین علاوه بر طراحی سایت ما خدمات دیگری نیز در زمینه کسب و کار دیجیتال ارائه میدهیم که در ادامه با شما درباره ی دیگر خدماتمان صحبت خواهیم کرد.

مشاوره رایگان: یکی از مراحل مهم قبل از هر همکاری مشاوره و رفع سوالات و رسیدن به یک توافق خوب و پایدار میباشد. ما در مرکز طراحی سایت رستانت به صورت رایگان به شما خدمات مشاوره را ارائه میکند تا بهترین انتخاب را داشته باشید !

پشتیبانی 18 ساعته: تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما درباره مسائل فنی سایت می باشد. تا بهترین تجربه و کارایی را از سایت خود داشته باشید و سوالی بی پاسخ نداشته باشید.

بهینه سازی سئو سایت: یکی دیگر از موارد مربوط به خدمات طراحی سایت سئو می باشد. تیم رستانت با رعایت نکات سئو و استاندارد های سئو میتواند شما را در مدت کم به رتبه های برتر گوگل برساند. برای مشاوره میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید !

بازطراحی سایت: از دیگر تخصص های رستانت بازطراحی سایت های قدیمی که ظاهرشان دیگر نمیتواند کاربر را جذب کند می باشد. با درنظر گرفتن استاندارد و سلایق شما سایت خود را بصورت بهینه و با رابط کاربری زیبا را از ما تحویل بگیرید !

ساخت اپلیکیشن اختصاصی: این روز ها هر فرد یک گوشی موبایل در دست خود دارد. بهترین گزینه برای کسب و کاری که میخواهد کاربرانشان به صورت راحت در به خدمات آنها دسترسی داشته باشد و بازاریابی خود را قوی کند داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی برای آن کسب و کار می باشد.

در مطالب بالا کمی درباره طراحی سایت شرکتی همچنین خدماتی که تیم ما ارائه میدهد باهم صحبت کردیم ! جهت اطلاع دقیق از هزینه و همچنین مشاوره در زمینه خدمات طراحی سایت با یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید !

 
 

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت

 
 

جهت مشاهده کلیک کنید 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

شبکه های اجتماعی ما

طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شرکتی