سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

مرکز طراحی سایت رستانت

در دنیای امروز وجود یک سایت برای هر کسب و کاری به یک ضرورت تبدیل شده است. تیم طراحی سایت رستانت با تجربه فراوان و مهارت بالا در این زمینه آماده گسترش کسب و کار شما عزیزان می باشد و شما میتوانید با اطمینان کامل با توجه به نمونه کار ها و نظرات کارفرمایان تیم رستانت این امر مهم را به ما واگذار کنید تا کسب و کار و درآمد شما را چند پله افزایش دهیم و اعتبار شما را با طراحی یک سایت حرفه ای و تخصصی برای شما چندین برابر کنیم !

 

نحوه سفارش و مراحل طراحی سایت چگونه می باشد ؟

در قدم اول شما باید با کارشناسان ما جهت مشاوره برای یک انتخاب خوب و بهینه تماس بگیرید تا درباره نیازمندی ها و ابهامات خود درباره سایت با آنان صحبت کنید تا کاملا به ایده سایت دلخواه خود برسید !
همچنین شما در این جلسه مشاوره درباره افزونه ها و قالب مورد نیاز وبسایت خود با ما مشورت خواهید کرد تا یک انتخاب کاربردی, دقیق و متناسب با بودجه خود داشته باشید.
 
شما میتوانید به تیم رستانت با سابقه درخشان در طراحی سایت ( طراحی سایت های فروشگاهی, خبری, آموزشی, آگهی, شرکتی, و … ) اعتماد کامل داشته باشید تا باهم مسیر موفقیت کسب و کار شما را طی کنیم. همانطور که کارفرمایان پیشین ما به یک مشتری بالقوه و همیشگی برای ما تبدیل شده اند به شما این اطمینان را خواهیم داد که بعد از اتمام پروسه طراحی سایت به آنان خواهید پیوست !
 

چرا به طراحی سایت در نیاز داریم ؟

داشتن یک سایت اختصاصی برای کسب و کار خود اعتبار آن را بسیار افزایش میدهد.
با درخواست خدمات سئو سایت از تیم رستانت میتوانید به رتبه های برتر گوگل برسید و تعداد مشتریان و درآمد خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید.
ممکن است رقیب های شما سایت مخصوص خود را داشته باشند و در این دوره از زمان که وجود سایت روی کسب و کار تاثیر دارد ممکن است از آن ها عقب بمانید.
 

هزینه سفارش طراحی سایت چگونه محاسبه میشود ؟

به دلیل متغیر بودن امکانات و ویژگی های هر سایت به هیچ شکلی نمیتوان یک قیمت ثابت را اعلام کرد. برای مثال یکی از فاکتور های تعرفه طراحی سایت های وردپرسی توجه به تعداد و قیمت قالب و افزونه های موردنیاز برای کارفرما می باشد و هزینه طراحی آن که جداگانه محاسبه میشود روی آن افزوده میشود. که هیچگاه دو وبسایت نمیتوانند از بین قالب و افزونه های موجود در فروشگاه ها موارد یکسانی را داشته باشند پس نمیتوان قیمت دقیق و ثابتی برای آن تعیین کرد. جهت مطلع شدن از قیمت دقیق سایت درخواستی خود میتوانید با مشاورین ما صحبت کنید ! همچنین به دلیل اینکه تعرفه های ثابت طراحی سایت به صورت سالیانه یا حتی ماهیانه ممکن است تغییر کند نمیتوان عددی به عنوان هزینه متوسط اعلام کرد و تنها راه آن تماس با مشاورین ما می باشد !

در مطالب بالا کمی درباره سفارشی طراحی سایت باهم صحبت کردیم ! جهت اطلاع دقیق از هزینه سفارش طراحی سایت با یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید !

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت

جهت مشاهده کلیک کنید !

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

شبکه های اجتماعی ما

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت  سفارش طراحی سایت  سفارش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *