حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت

حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت

حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت

مرکز طراحی سایت رستانت با استفاده از فناوری ها و تکنولوژی های بروز استفاده شده در طراحی سایت و همچنین سئو سایت توانسته است تا وبسایت هایی با سرعت بالا و بیشترین بهینگی از نظر سئو را برای مشتریان عزیز خود طراحی و توسعه داده تا قدمی بر گسترش کسب و کار آنان بردارد !

تیم رستانت به عنوان حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت با درنظر گرفتن علایق و سلایق مشتری و همچنین بودجه آن ها سایتی با توجه نیاز های آنان از داشتن وبسایت را طراحی کرده و تا نقطه موفقیت آنان رو همراهی میکند.

این همراهی سبب شده تا کارفرمایان مرکز طراحی سایت رستانت به مشتریان بالقوه برای ما تبدیل شوند از ما درخواست خدمات و همراهی بیشتری کنند تا با همراهی و یاری ما به کسب و کار خود اعتبار و سود بیشتری ببخشند !

در تیم رستانت شما میتوانید انواع خدمات مانند: طراحی سایت , سئو سایت , آموزش طراحی سایت توسط تیم مجرب , طراحی و توسعه اپلیکیشن و خدمات مشاوره ای را از ما درخواست کنید تا کسب و کار خود را یک قدم به دنیای دیجیتال نزدیک تر کنید و پا به پای تکنولوژی قدم بردارید !

خدمات مشاوره ما شامل بحث و تبادل اطلاعات میان کارفرما و مشاورین می باشد تا نیاز ها و دلایل شما از داشتن یک سایت را بدانیم که با این اطلاعات بتوانیم سایتی را طراحی کنیم که کاملا مشابه ایده آل های شما باشد ! صددرصد تیمی مانند ما که بار ها این مسیر را طی کرده و مشتریان خود را همیشه راضی نگه داشته میتواند شما را هم به لیست مشتریان راضی و همیشگی ما اضافه کند !

برخی از خدمات مشاوره ما: ( توصیه برای خرید بهترین قالب و افزونه ها متناسب با نیاز و بودجه شما, پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در زمینه طراحی سایت , توضیح خدمات سئو جهت ادامه همکاری بعد از اتمام طراحی و توسعه سایت , انتخاب بهترین سرویس هاستینگ و دامنه برای کسب و کار شما , صحبت راجب رابط کاربری سایت شما و موارد اضافی که با شما در زمان مشاوره مطرح خواهیم کرد ! )

یکی از مهمترین بخش های هر همکاری به توافق رسیدن بر سر ملبغ آن قرارداد می باشد. در ادامه درباره تعیین نحوه ی هزینه طراحی سایت با شما صحبت میکنیم.

هزینه سفارش طراحی سایت چگونه محاسبه میشود ؟

به دلیل متغیر بودن امکانات و ویژگی های هر سایت به هیچ شکلی نمیتوان یک قیمت ثابت را اعلام کرد. برای مثال یکی از فاکتور های تعرفه طراحی سایت های وردپرسی توجه به تعداد و قیمت قالب و افزونه های موردنیاز برای کارفرما می باشد و هزینه طراحی آن که جداگانه محاسبه میشود روی آن افزوده میشود که هیچگاه دو وبسایت نمیتوانند از بین قالب و افزونه های موجود در فروشگاه ها موارد یکسانی را داشته باشند پس نمیتوان قیمت دقیق و ثابتی برای آن تعیین کرد. جهت مطلع شدن از قیمت دقیق سایت درخواستی خود میتوانید با مشاورین ما صحبت کنید ! همچنین به دلیل اینکه تعرفه های ثابت طراحی سایت به صورت سالیانه یا حتی ماهیانه ممکن است تغییر کند نمیتوان عددی به عنوان هزینه متوسط اعلام کرد و تنها راه آن تماس با مشاورین ما می باشد !

همواره تلاش تیم ما به عنوان حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت بر این بوده تا بتوانیم نظر کارفرمایان خود را با عمکرد خوب و حرفه ای خود جلب کنید و برای آن ها یک یاور تا مسیر موفقیت کسب و کار آنان باشیم. پس با اعتماد به تیم ما شما هم میتوانید به قله موفقیت کسب و کار خود در دنیای دیجیتال برسید !

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت

جهت مشاهده کلیک کنید !

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

شبکه های اجتماعی ما

حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *