آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت در مرکز طراحی سایت رستانت

طراحی سایت این روز ها به یکی از رشته ها و حوزه های کاری پردرامد و پرطرفدار در بین مردم تبدیل شده است. تیم ما آمادگی آموزش این مهارت را به صورت تخصصی به شما عزیزان را دارد که در ادامه با شما راجب این موارد صحبت خواهیم کرد.

پیش نیاز های اساسی برای برنامه نویس شدن

یک باور غلط که بین افراد ترویج شده است آن است که برای تبدیل به برنامه نویس شدن باید به ریاضیات پیشرفته مسلط بود و یادگیری برنامه نویسی کار هرکسی نیست ، این یک باور کاملا غلط است زیرا شما تنها برای یادگیری برنامه نویسی به علاقه به این حوزه ، داشتن یک لپتاپ یا کامپیوتر ، داشتن زمان آزاد برای یادگیری و تمرین و شرکت در دوره های مربوطه نیاز دارید. شاید هم کمی دانش مبتدی ریاضی هم نیاز باشد که تقریبا تمام افراد جامعه از آن دانش مبتدی ریاضی برخوردار هستند و جای نگرانی نیست از این بابت.

سرفصل های آموزش داده شده در این دوره آموزشی عبارتند از: 

مباحث تئوریک و پیش نیاز ها

آموزش زبان های HTML و CSS به صورت کامل و تخصصی

آموزش کامل طراحی وب سایت با WordPress 

آموزش برقراری امنیت امنیت برای سایت 

آموزش مقدماتی SEO وبسایت

آموزش کسب درامد از طراحی سایت

 

همچنین شما عزیزان بعد از گذراندن دوره و کسب رتبه برتر دوره شما میتوانید به تیم حرفه ای ما ملحق شوید و با ما در پروژه ها همراه شوید.

توضیحات درباره نحوه برگذاری کلاس های دوره

تعداد جلسات دوره 16 جلسه می باشد.

مدت زمان هر جلسه برای کلاس خصوصی 60 دقیقه می باشد.

کلاس نیمه خصوصی ( حضور حدودا 3 نفر ) 75 دقیقه

کلاس عمومی (حضور افراد بیش از 4 نفر ) 90 دقیقه

زمان برگذاری کلاس در صورت خصوصی بودن با هماهنگی و زمان های خالی مهارت آموز خواهد بود.

 

و در صورت نیمه خصوصی و عمومی بودن با اشتراک گرفتن زمان های خالی افراد ثبت نامی برگزار خواهد شد.

 

در نظر داشته باشید که در صورت تمایل افراد حاضر در کلاس چه بصورت خصوصی و حتی عمومی میتوانید دوره و تعداد جلسات را بصورت فشرده ( برگزاری حداکثر سه جلسه در یک روز ) برگزار کنیم.

هزینه کلاس ها و نحوه پرداخت آن

هزینه کلاس خصوصی: هر جلسه 280/000 هزار تومان

هزینه کلاس خصوصی: هر جلسه 230/000 هزار تومان ( برای هر نفر )

هزینه کلاس خصوصی: هر جلسه 180/000 هزار تومان ( برای هر نفر )

نحوه پرداخت هزینه ها:

پرداخت 50% هزینه کلاس در زمان ثبت نام

پرداخت 25% هزینه در زمان برگزاری جلسه ششم دوره

و پرداخت25% باقی مانده از دوره در زمان برگزاری جلسه چهاردهم دوره

همچنین علاوه بر طراحی سایت ما خدمات دیگری نیز در زمینه کسب و کار دیجیتال ارائه میدهیم که در ادامه با شما درباره ی دیگر خدماتمان صحبت خواهیم کرد.

مشاوره رایگان: یکی از مراحل مهم قبل از هر همکاری مشاوره و رفع سوالات و رسیدن به یک توافق خوب و پایدار میباشد. ما در مرکز طراحی سایت رستانت به صورت رایگان به شما خدمات مشاوره را ارائه میکند تا بهترین انتخاب را داشته باشید ! در هر زمینه ای مشاوره قبل از انجام آن کار بهترین توصیه ماست.

پشتیبانی 18 ساعته: تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما درباره مسائل فنی سایت می باشد. تا بهترین تجربه و کارایی را از سایت خود داشته باشید و سوالی بی پاسخ نداشته باشید.

بهینه سازی سئو سایت: یکی دیگر از موارد مربوط به خدمات طراحی سایت سئو می باشد. تیم رستانت با رعایت نکات سئو و استاندارد های سئو میتواند شما را در مدت کم به رتبه های برتر گوگل برساند. برای مشاوره میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید !

بازطراحی سایت: از دیگر تخصص های رستانت بازطراحی سایت های قدیمی که ظاهرشان دیگر نمیتواند کاربر را جذب کند می باشد. با درنظر گرفتن استاندارد و سلایق شما سایت خود را بصورت بهینه و با رابط کاربری زیبا را از ما تحویل بگیرید !

ساخت اپلیکیشن اختصاصی: این روز ها هر فرد یک گوشی موبایل در دست خود دارد. بهترین گزینه برای کسب و کاری که میخواهد کاربرانشان به صورت راحت در به خدمات آنها دسترسی داشته باشد و بازاریابی خود را قوی کند داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی برای آن کسب و کار می باشد.

در مطالب بالا کمی درباره آموزش طراحی سایت و همچنین خدماتی که تیم ما ارائه میدهد باهم صحبت کردیم ! جهت اطلاع دقیق از هزینه و همچنین مشاوره در زمینه خدمات آموزش طراحی سایت با یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید !

 

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت

 

جهت مشاهده کلیک کنید 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

شبکه های اجتماعی ما

آموزش طراحی سایت آموزش طراحی سایت آموزش طراحی سایت آموزش طراحی سایت آموزش طراحی سایت